Beeoant Danışmalık Şirketi – Hizmetlerimiz

 • Beeoant Danışmanlık Şirketi firmalarımız için doğru ve yararlı pazar araştırmaları yapar ve yapıcı geri bildiriler eşliğinde raporlar sunar.
 • Firmaların talep ettiği iş ve sektörlere dair raporlamaları yaparken bağlantılı diğer sektörlerdeki iş fırsatları hakkında da bilgi verir.
 • Uzmanlarımız ve firma yetkililerinin bir araya gelerek yapacakları ön görüşme ile her firmanın kendi durum ve taleplerine yönelik iş süreci oluşturur.
 • Firmaların yurtiçinde sergilediği başarılı ticaret yönetimini yurtdışında da sergilemeleri için kritik olan nokta etkin piyasa araştırılması. KRİTİK ÖNEME SAHİP bu aşamada firmamız A dan Z ye her noktada ki klavuzluğuyla devreye girer.
 • Firmalar için doğru işlerin tespit edildiği (ürün, lokasyon, gayrimenkul vb) ve rapor halinde sunulduğu araştırmalar yaparak nokta atış yapılmasına olanak sağlar.
 • Yurtdışında firmanın ve ürünlerinin tanıtılması, çeşitli dış ticaret kanallarının kurum ve kuruluşlarının iş bilirliğinin planlanması, reklam şirketleri nezdinde tanıtım faaliyetlerine yönelik ilişkilerinin yönetilmesi ve organizasyonların kurulmasını sağlar.
 • Firmaların amaçlarına uygun potansiyel müşteri adaylarının bulunması ve görüşmelerini sağlar.
 • Fuar organizasyonların eksiksiz düzenlenmesine yardımcı olur.
 • Firmaların projelerine istinaden oluşturulan yurtdışı seyahat programlarında (havalimanı transferleri, otel organizasyonu,
  şehir ve sektör tanıtımı, müşteri ziyaretleri vb) gerekli bütün organizasyon deneyimli personel tarafından yapılır.
 • Projelerin gerektirdiği durumlarda firma kurulumu, firma sahip ve çalışanların oturma ve çalışma izinlerinin alınması, proje için uygun çalışma ve konaklama lokasyonların teminini sağlar.
 • İş akışında ticari görüşme ve anlaşmaların gerektirdiği durumlarda Sırpça, İngilizce, Türkçe çeviri yapabilecek tercüman bulunması ve gerekli evrakların tercümelerinin yapılmasını sağlar.

Pazar Araştırmaları

Firmalarımız için doğru ve yararlı pazar araştırmaları yapar ve yapıcı geri bildiriler eşliğinde raporlar sunar.

Sırbistan Pazar Araştırmaları

Firmaların talep ettiği iş ve sektörlere dair raporlamaları yaparken bağlantılı diğer sektörlerdeki iş fırsatları hakkında da bilgi verir.

Fuar Organizasyonları

Fuar organizasyonların eksiksiz düzenlenmesine yardımcı olur.

Sırbistan Fuar Organizasyonları

Firmaların projelerine istinaden oluşturulan yurtdışı seyahat programlarında gerekli bütün organizasyon deneyimli personel tarafından yapılır.

Firma Kurulumu

Firma kurulumu, firma sahip ve çalışanların oturma ve çalışma izinlerinin alınması.

Sırbistan'da Firma Kurulumu

Firma kurulumu, firma sahip ve çalışanların oturma ve çalışma izinlerinin alınması, proje için uygun çalışma ve konaklama lokasyonların teminini sağlar.

Tercüme Danışmanlığı

Sırbistan’da Türkçe ve Sırpça tercüman ihtiyaçlarınız için tam destek.

Sırbistan Tercüme Danışmanlığı

Ticari görüşme ve anlaşmaların gerektirdiği durumlarda Sırpça, İngilizce, Türkçe çeviri tercüman bulunması ve gerekli evrakların tercümelerinin yapılmasını sağlar.

Danışmanlık Hizmetleri

“Danışmanlık” adı altında haksız kazanç elde eden danışmanlık şirketlerine karşı çıkıyor ve BEEOANT olarak gerçek eğitim danışmanlığının nasıl yapılması gerektiğini gösteriyoruz. Artık, Sırbistan’da eğitim almak için binlerce Euro danışmanlık ücreti ödemek zorunda değilsiniz! Sırbistan eğitim danışmanlık hizmeti kapsamında sizlere sunduğumuz fırsatları incelemeden kararınızı vermeyin…

Farkımız

 • Kişiye özel, kuruma özel, duruma özel hizmet vermesi
 • Tecrübeli danışman kadrosu
 • Müşterilerin beklentilerini iyi analiz ederek en etkin şekilde destekleyici çözümler sunması
 • Çalışanlarıyla birlikte bilgi, birikim ve deneyim odaklı hizmet tarzı
 • Hizmet kalitesinde sürekli gelişimi ilke edinmesi
 • Uluslararası bilgi birikimini yerel kültür ile sentezleyerek doğru bakış açısıyla sonuç odaklı yaklaşım sergilemesi.

Hakkımızda Ne Dediler?

Sırbistan hakkında bilgi alabileceğiniz en iyi kaynak sayfası, sorularınızı en hızlı şekilde cevaplıyorlar, herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca kendi adıma kendilerine şükranlarımı sunmayı bir borç bilir teşekkür ederim
Ünal Öztürk
İçerik olarak çok kaliteli ve düzenli paylaşımlarda bulunuluyor. Yararlı bilgiler içeren faydalanma olasılığınız %100 olan bir grup. Üyesi olduğum için çok memnunum.
Levent Kaya
Erasmus için Sırbistan’a gidiyorum ve bu sayfa sayesinde hem prosedürleri hem de edinmem gereken bilgileri fazlasıyla öğrendim. Hızlı cevap gelmesi de şaşırtıcı ve güzel. Çok ilgili birisi, çekinmeyin kafanıza takılanı sorun derim.
Barış Durgun