Sırbistan Danışmanlık Hizmetleri

BEEOANT, 2016 tarihinde Sırbistan’da eğitim almak isteyenlere yönelik bilgi içerikli ve tamamen tecrübeye dayanan paylaşımlarla yayın hayatına başladı. Her geçen gün artan ziyaretçi sayısı ile Sırbistan’nın yaşam koşulları, eğitim sistemi, görülmesi gereken güzellikleri, Sırpça ve İngilizce gibi çeşitli konularda güncel yayınlar yapan BEEOANT, Sırbistan hakkında bilgi edinmek isteyen ziyaretçilerine detaylı ve doğru bilgi sunması nedeniyle Sırbistan’ın En İyi Eğitim ve Kültür Platformu olmayı başarmıştır. Yayın hayatına başladığı günden bu güne kadar, her zaman kaliteli içerik üretmeyi amaç edinmiş olan şirketimiz, Sırbistan ve Belgrad hakkında sahip olduğu tüm tecrübesini, hiçbir karşılık beklemeden ziyaretçileri ile paylaşmaktan da büyük bir onur duymaktadır. Aynı zamanda BEEOANT, yazdığı güven veren kaliteli içeriklerle birçok kişi ve kurum için referans kaynağı olmayı hak etmiş bir platformdur.

Hakkımızda

– Kişiye özel , kuruma özel , duruma özel hizmet vermesi,
– Tecrübeli danışman kadrosu,
– Müşterilerin beklentilerini iyi analiz ederek en etkin şekilde destekleyici çözümler sunması,
– Çalışanlarıyla birlikte bilgi, birikim ve deneyim odaklı hizmet tarzı,
– Hizmet kalitesinde sürekli gelişimi ilke edinmesi,
– Uluslararası bilgi birikimini yerel kültür ile sentezleyerek doğru bakış açısıyla sonuç odaklı yaklaşım sergilemesi,

1- Hizmet veren kadromuz tüm proje süreci boyunca müşterimizin her an yanında olarak maksimum memnuniyetini sağlayıcı bilgi, beceri ve çözümleri sunarak iş odağını geliştirmek,
2- Müşterilerimiz ile ilk görüşmeden başlayarak empati kurmak, etkin bilgi aktarımı ve doğru iletişim ağını oluşturmak,
3- Projenin zamanında ve beklenen nitelikte tamamlanması için ulusal ve uluslararası kabul gören normlarda bilgi ve beceriye sahip olmak,
4- Fayda, beklenti, maliyet perspektifinde hem rekabetçi hemde hizmetin tam karşılığı olabilecek fiyatlandırma politikası geliştirerek müşteriler nezdinde tercih edilir olmak,
5- Mesleki tecrübe, müşterilerden gelen geri bildirimler ve geçmiş projelerden elde edilen deneyimleri yerel faktörler ile sentezleyerek sürekli gelişimi kurumsal kültür haline dönüştürmek,

– Beeoant Danışmanlık Şirketi firmalarımız için doğru ve yararlı pazar araştırmaları yapar ve yapıcı geri bildiriler eşliğinde raporlar sunar.
– Firmaların talep ettiği iş ve sektörlere dair raporlamaları yaparken bağlantılı diğer sektörlerdeki iş fırsatları hakkında da bilgi verir.
– Uzmanlarımız ve firma yetkililerinin bir araya gelerek yapacakları ön görüşme ile her firmanın kendi durum ve taleplerine yönelik iş süreci oluşturur.
– Firmaların yurtiçinde sergilediği başarılı ticaret yönetimini yurtdışında da sergilemeleri için kritik olan nokta etkin piyasa araştırılması. KRİTİK ÖNEME SAHİP bu aşamada firmamız A dan Z ye her noktada ki klavuzluğuyla devreye girer.
– Firmalar için doğru işlerin tespit edildiği (ürün, lokasyon, gayrimenkul vb) ve rapor halinde sunulduğu araştırmalar yaparak nokta atış yapılmasına olanak sağlar.
– Yurtdışında firmanın ve ürünlerinin tanıtılması, çeşitli dış ticaret kanallarının kurum ve kuruluşlarının iş bilirliğinin planlanması, reklam şirketleri nezdinde tanıtım faaliyetlerine yönelik ilişkilerinin yönetilmesi ve organizasyonların kurulmasını sağlar.
– Firmaların amaçlarına uygun potansiyel müşteri adaylarının bulunması ve görüşmelerini sağlar.
– Fuar organizasyonların eksiksiz düzenlenmesine yardımcı olur.
– Firmaların projelerine istinaden oluşturulan yurtdışı seyahat programlarında (havalimanı transferleri, otel organizasyonu,
şehir ve sektör tanıtımı, müşteri ziyaretleri vb) gerekli bütün organizasyon deneyimli personel tarafından yapılır.
– Projelerin gerektirdiği durumlarda firma kurulumu, firma sahip ve çalışanların oturma ve çalışma izinlerinin alınması, proje için uygun çalışma ve konaklama lokasyonların teminini sağlar.
– İş akışında ticari görüşme ve anlaşmaların gerektirdiği durumlarda Sırpça, İngilizce, Türkçe çeviri yapabilecek tercüman bulunması ve gerekli evrakların tercümelerinin yapılmasını sağlar.

Sırbistan Emlak Danışmanlığı

Sırbistan Emlak Danışmanlığı

Sırbistan’da yurt, otel, hostel, ev kiralama ve ev alma gibi tüm konaklama işlemlerinde tam destek…

Sırbistan Yatırım Danışmanlığı

Sırbistan Yatırım Danışmanlığı

Sırbistan’da yatırım olanakları, şirket kurma, şube açma ve iş bulma ve iş imkanları gibi konularda tam destek…

Sırbistan Turizm Danışmanlığı

Sırbistan Turizm Danışmanlığı

Sırbista’da ve Belgrad’da gezi, gezi planlaması, tur imkanları ve rehberlik hizmetleri konusunda tam destek…

BİZE ULAŞIN

Sırbistan Danışmanlık Hizmetleri Hakkında Bizimle İletişime Geçin

Danışmanlık hizmeti taleplerinize karşılık detaylı bilgilendirme için en geç 24 saat içerisinde sizlere dönüş sağlanacaktır.
BİZE ULAŞIN